O značce

Ruční výroba je luxus

 Za každým jedinečným výtvorem je představivost a příběhy, vnitřní oduševnělost, kterou stroj nikdy nedokáže vyjádřit. A jaké příběhy vyprávějí naše doplňky?

 

Můj příběh začal v roce 2013, kdy jsem na mateřské dovolené začala pro sebe vytvářet drobné šperky a následně i kamarádkám v mém okolí.   Obliba šperků v mém okolí rostla a v roce 2018 jsem se rozhodla založit značku M jewels handmande. Od té doby jsme se rozrostly a nyní v roce 2022 spouštíme e-shop.

 

A co dělá mé šperky tak unikátní?

Nádech mé fantazie, zájem o módu, módní trendy a mou vášeň, to vše se prolíná do výroby šperků. Proto každou chvílí u mne naleznete nové kousky, které jdou s dobou, které oživí Vás jako osobu a Váš šatník.

Každý kousek našich šperků může být uzpůsoben dle vašich přání a požadavkům, aby vznikl jedinečný kousek jak pro Vás tak Vaše milované tak i pro Váš nezapomenutelný den jako je svatba.

Mým záměrem je vyrobit kvalitní a luxusní šperky za přijatelnou cenu, aby se každá žena mohla cítít jako královna a okouzlit.


 Vše co objednáváte, je vyráběno s láskou mnou a mou kolegyní Alčou. Proto prosím počítejte s přibližnou dobou dodání cca 10 dnů od přijetí platby, v případě dobírky od objednání. Naskladňuji produkty pouze po pár kusech a postupně doplňuji, aby se nestalo, že je naše značka přetížena. Některé kousky, které na eshopu nenajdete, ale jsou nafoceny na IG profilu, je možné i nadále poptávat do zpráv na IG.

 Vybíráme pro Vás a na vlastní kůži testujeme ty nej materiály. Použitý materiál je vždy uveden v popisku každého šperku. U nás je u kovových částí Z 90% používán materiál Gold Filled, také Gold Vermeil a vyjímečně Gold plated. Vždy uvedeno. 

 

Použité materiály v porovnání s celozlatými šperky:

 

SOLID GOLD

Nejlepší kvalita

♡Nejdražší šperk

♡Hypoalergenní - šetrné pro citlivou pokožku

 

GOLD FILLED

♡Kov potažený silnou vrstvou zlata

♡Šperk obsahuje 100x více zlata, než kdyby byl pozlacený

♡Pokud se o šperk dobře staráte, může vydržet zlatý i několik let

♡Šetrné pro citlivou pokožku

♡Vhodný na koupání, sport

♡Přijatelná cena

 

GOLD VERMEIL

♡Vermeil je pozlacené stříbro

♡Hypoalergenní- šetrné pro citlivou pokožku

♡Pokud se pozlacení ošoupe, i tak zůstane šperk stříbrný (nebude zelený ani mosazný)

♡Šperky ani po delším nošení nepusobí zašlé

 

GOLD PLATED

♡Šperk pozlacený tenkou vrstvou zlata, která je nachylnější na poškrábání a opotřebení šperku

♡Může dráždit citlivou pokožku

♡Pokud se namočí, může zčernat a kůži obarvit na zeleno

 

 Moje značka nabízí celou řadu nadčasových i sezóních šperků, mix stylů, minimalistických i výraznějších kousků. Budu se těšit na všechny nové i vracející se zákazníky.

 

With Love Michaela

Zpět do obchodu